Sizin Yapay Zekanız, Bizim Melek Yatırımımız

Sen De
Katıl

Şahane bir projen var ama... Kimsenin bu projeden haberi yok! Kulağa hiç iyi gelmiyor!

6
6. Dönem başladı!

Yapay zeka teknolojilerini kullanarak fayda sağlamayı amaçlayan projeleri bekliyoruz.

                                BAŞVUR
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 06

Yeni Nesil Melek Yatırımcılık

Dijital Melek Yatırımcılık, geçmiş yıllarda yapılan başvurularda fayda ve gelişimi amaç edinmiş projelerin 5 aşamadan oluşan eleme sistemi ile finalde 3 farklı girişimi desteklediğimiz Melek Yatırım projesidir. Her yıl seçilen 3 projeye dijital yatırım yaparak, herhangi bir maddi beklentimiz olmadan 1 yıl boyunca dijital pazarlama çalışmalarında destek oluyoruz. 6. dönemde ise yapay zeka teknolojilerini kullanarak topluma fayda ve gelişim sağlamayı amaçlayan projelere odaklanıp 1.880.000 tl değerinde pazarlama, ağ oluşturma, mentörlük ve teknik donanım desteği veriyor olacağız.

Başvuru
Süreci
Başvuruların Toplanması
1 Başvuruların Toplanması

Projeler hakkında temel bilgiler geçerli tarihler arasında toplanarak başvurular taranır, alakasız ve art niyetli başvurular sistemden çıkarılır.

Ön Değerlendirme Aşaması
2 Ön Değerlendirme Aşaması

Sundukları bilgiler ışığında başvurular; fayda, yapay zeka kullanımı ve özgünlük gibi kriterler üzerinden değerlendirilirler.

Rapor Değerlendirmesi
3 Rapor Değerlendirmesi

Projenin SWOT analizini yaparak tarafımıza iletirsiniz ve projenin güçlü, zayıf yanları ile sahip olduğu fırsatlar ile riskleri tespit etmenizi istiyoruz.

Proje Sunumu
4 Video Sunumu

Swot aşamasını geçen 30 girişimci video ile projelerini "asansör sunumu" tadında kısa ve öz bir şekilde anlatırlar. Video incelemeleri sonrasında girişimcilerin konuya hakim olma, teknik yeterlilik ve projeyi her seviyedeki kişiye pazarlamayabilme yetkinlikleri kapsamında son bir kez değerlendirilerek en başarılı 10 girişimci finalist olarak belirlenir.

Birebir Değerlendirme
5 Birebir Değerlendirme

Uzman değerlendirmesinden geçen girişimciler son olarak DMY Kurulu Üyeleri ile görüşür. Son kez projesini anlatır ve beraber neler yapmak ve başarmak istediklerini anlatır.

Çıktığınız Zorlu Yolda
Yanınızda Olmak İstiyoruz!

Proje, ürün, servis ve üretkenlik konusunda son derece yeteneklisiniz, peki ya milyonlarca insana duyurabilme gücü? İşte biz girişimci ruhunuzu desteklemek, gücünüzü pazarlamak ve çıktığınız bu zorlu yolda size güçlü bir yol arkadaşı olmak için buradayız!

Dijital Melek Yatırımcılık ekibi gelen başvuruları fayda, yapay zeka kullanımı ve özgünlük gibi kriterler üzerinden titizlikle değerlendirerek seçtiği girişimlere hiçbir bedel veya hisse talebi olmadan mentörlük, ağ oluşturma, teknik donanım desteği sağlıyor ve dijital pazarlama yatırımı yapıyor. Projenin dijital dünyada lider konuma gelmesi için tüm yeteneklerini kullanıyor.

Başarı
Hikayeleri

Nasıl Başardılar?

Startup aslında bir hayalle yola çıkan insanların tamamen sıfırdan başlaması demek. Elindeki sıfıra yakın kaynağı alarak yepyeni ve güçlü bir hayali gerçeğe dönüştürmek demek. Bu sürecin zor ve sancılı olduğu tartışılmaz bir gerçek. Bu noktada sosyal bir girişimin işi 2 kat daha zorlaşıyor. Çünkü sizi daha çok çalışmaya, daha çok emek harcamaya iten şey para değil. Hatta tam tersi. Kar amacı gütmeden kar etmeniz gerekiyor ve bu süreçte binlerce insanın hayatına dokunmanız gerekiyor. Bu yüzden size inanan insanlara, şirketlere,iş ortakları olmadan bunu başarmak neredeyse imkansız diyebiliriz. İnanmak bu noktada bazen iyi dilekler dilemek bazen de karşılıksız bir şekilde yükünüzü hafifletecek insanlar ile birlikte yola devam etmek oluyor. Otsimo olarak biz yolun geri kalanında Webtures ile birlikte olacağımız için çok mutluyuz. Bize inandığınız için teşekkür ediyoruz.


Detayları İncele

Kahve Gibi Kahve Nedir? Pratik filtrelerle herhangi bir araca ihtiyaç duymadan demleyebileceğiniz filtre kahvedir. Yeni kavrulmuş 100% Arabica çekirdekleri öğütüp pratik filtre kahve haline getirerek size göndeririz. Böylece hazırlık ve temizlikle uğraşmadan taptaze filtre kahve içiyorsunuz.Kime Hitap Ediyor? Kahve içmeden yapamayanlar için make it yourself düşüncesi ile herhangi bir araca ihtiyaç duymadan kahve yapmak isteyen kişileri hedefliyor.DMY’ye Neden Seçildi? Kahve içme alışkanlığına sahip kişiler için kahveyi dışarıda içmek yerine kendilerine yapmayı heveslendirmesi ve bireyin bütçesine doğrudan yapacağı katkıdan dolayı tercih edilmiştir.Neler Başardık? 1 yıl süre ile kurguladığımız site içi ve site dışı çalışmalar ile gösterim oranı yaklaşık %180, tıklama oranı %200, organik trafik ise %300 artış göstermiştir.


Detayları İncele

Stratejik dijital pazarlama çalışmalarını ve kaliteyi misyon edinmiş olan Webtures, alanında uzmanlaşmış ve tecrübeli ekibiyle göstermiş olduğu SEO faaliyetlerinde markamıza büyük ölçüde katkı sağlamıştır. Web sitemizle ilgili çalışmalarımızı sürdürürken, göstermiş oldukları ilgi ve destek sayesinde e-ticaret alanında önemli girişimlere imza attık. Aynı zamanda markamızın görünürlüğünü ve kolay bir şekilde ulaşılabilirliğini kolaylaştırdı. Hedeflemiş olduğumuz bu başarıya ulaşabilmemize yardımcı olan Webtures ekibine teşekkür ederiz.

Dijital Melek Yatırımcılık Kurulu

Doç. Dr. Burak Nakıboğlu

Doç. Dr. Burak Nakıboğlu
İşletme ve Girişim Koçu
Bilgi Özünal Yuva

Bilgi Özünal Yuva
İş Geliştirme Yöneticisi
@Webtures

Tayfun Gümüş

Tayfun Gümüş
Product Management Partner
@dörtnoktasıfır

Ayşegül Coşkuner

Ayşegül Coşkuner
İşletme Koçu & Kurucu Ortak
@ActionCoachTurkey

Ömer Yatkın

Ömer Yatkın
Dijital Teknolojiler ve Dönüşüm Yöneticisi
@Entek Elektrik

Mustafa Acungil

Mustafa Acungil
AI4TR Yönetim Kurulu Üyesi
& Microsoft AI Academy Trainer

Can Akkaya

Can Akkaya
Mentor
@Goldman Startups

Destekleyenler/Yatırımcılar

Webtures
Webtures
Webtures
Webtures
Webtures
Webtures
TRAI

Sıkça Sorular Sorular

6. dönem Dijital Melek Yatırımcılık’ın son başvuru tarihi 9 Haziran 2024'tür.

Evet, bu dönemde yapay zeka teknolojilerini kullanarak fayda veya iş süreçlerinde yenilik sağlayan projeleri değerlendirmeye alıyoruz. Başvurunuzda, projenizin yapay zeka bileşenlerini ve bu teknolojilerin nasıl kullanıldığını açıkça belirtmeniz gerekmektedir.

Yapay zeka tabanlı çözümler sunan her tür projeyi destekliyoruz. Bunlar sağlık, eğitim, finans, tarım, müşteri hizmetleri ve daha pek çok sektörde uygulanabilir yenilikçi yapay zeka projeleri olabilir. Özellikle toplumsal etkisi yüksek ve skalalanabilir projeler önceliğimizdir.

Süreç takip kodunuz ile https://www.dijitalmelekyatirimcilik.com/surec-takibi/ linkinden kodunuzu girerek sürecinizi takip edebilirsiniz.

Çok başvuru olduğu için yoğunluktan sunucularımız işlemleri geç yapabiliyor. 15dk içinde mail alamazsanız sayfayı yenileyip tekrar başvuru yapmayı deneyin. Tekrar mail kodları gelmez ise sayfayı kapatmadan info@dijitalmelekyatirimcilik.com iletişime geçiniz.

Dijital İş Potansiyelini
Keşfetmek Gerek

Çoğu zaman insanlar, siz onlara gösterene kadar neye ihtiyaç duyduklarını bilmezler.

steve jobs Steve Jobs - Apple