Ödüller

Pazarlama Desteği

Marka bilinirliğinizi artırarak, yenilikçi ürünlerinizi etkili bir şekilde pazarlamak ve geniş kitlelere ulaşmanızı sağlamak amacıyla, Webtures ilk üç kazanana bir yıl boyunca 360.000 TL değerinde kapsamlı dijital pazarlama desteği sunuyor. Yapay Zeka Kafası da ilk üç kazanana 120.000 TL değerinde influencer pazarlama hizmetleri ile destek sağlıyor. Girişimci Kafası, ilk üç kazananı 250.000 TL değerinde influencer pazarlama desteğiyle desteklerken, kazananların hikayelerini kendi YouTube kanalında özel bir içerikle duyuruyor.

Mentörlük

Action Coach Türkiye, yarışmanın birincisine 6 ay süreyle 20.000 $ değerinde birebir koçluk eğitimi sunuyor. İkinci ve üçüncü sıradaki girişimler ise 1.500 $ değerinde 12 haftalık Leadership eğitimine katılma hakkı kazanıyorlar.

Ağ Oluşturma

TRAI Yapay Zeka Girişimileri Haritası için finalistleri takip sürecine dahil ediyor.

Businfluencer, ilk üç kazanana sektör liderleri ve potansiyel yatırımcılarla bağlantı kurma fırsatı sunarken, ağlarını genişletmeleri ve stratejik ortaklıklar geliştirmelerini sağlayacak 200.000 TL değerinde iş birliği yapıyor.

SAAS Corner, yarışmanın birincisine 1.500 $ değerinde Premium Sales hizmeti aracılığıyla ilk 1000'e giren şirketler ile tanışma fırsatı tanıyor.

Teknik Donanım

İlk üç kazanan, Dörtnoktasıfır tarafından sağlanan 200.000 TL değerinde birebir görüşmeler ve mentörlük ile yapay zeka tabanlı projelerin geliştirilmesinde kritik önem taşıyan teknik ürün yönetimi desteği alıyor.